Strona główna | Wiadomości | PIOTR STYCZEŃ ZOSTAŁ ODWOŁANY ZE STANOWISKA WICEMINISTRA

PIOTR STYCZEŃ ZOSTAŁ ODWOŁANY ZE STANOWISKA WICEMINISTRA

Piotr Styczeń został odwołany ze stanowiska wiceministra infrastruktury i rozwoju - informuje redakcja ekonomiczna TVN24. Jak przyznał Styczeń, powód odwołania "nie został podany". Oprócz niego pracę w resorcie straciło również troje innych wiceministrów.

Piotr Styczeń, Andrzej Massel, Patrycja Wolińska-Bartkiewicz i Maciej Jankowski zostali w czwartek odwołani ze stanowisk wiceministrów infrastruktury i rozwoju. Rzecznik resortu Piotr Popa oświadczył, że nie ma to związku z merytoryczną oceną ich pracy.

O swoim odwołaniu powiedział redakcji ekonomicznej TVN24 wiceminister Piotr Styczeń. Dodał, że nie został podany powód tej zmiany.

- Zostały mi wręczone odpowiednie dokumenty i moja misja w Warszawie w mieszkalnictwie, po ośmiu latach pracy została zakończona.

                                             znacznik ign  Najczęściej czytane
                                             ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

                                                 - RZĄD PRZYJĄŁ ZAŁOŻENIA DO PROJEKTU USTAWY O ZMIANIE USTAWY O                                                                          GOSPODARCE NIERUCHOMOŚCIAMI ORAZ O ZMIANIE USTAWY                                                                                           PRAWO GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE 

                                                 - MIESZKANIA IDĄ JAK WODA. POLACY KUPUJĄ JAK PRZED KRYZYSEM

                                                 - W KRAKOWIE JUŻ SĄ KARY ZA ŚMIECI
                                                 - NAJWYŻSZA IZBA KONTROLI ZAJĘŁA SIĘ WIATRAKAM 

 

FB

 

Również Andrzej Massel powiedział, że nie jest już wiceministrem. Pytany, czy zostały mu przedstawione powody powiedział, że są one związane z tworzeniem nowego ministerstwa i nowym podziałem pracy. Na pytanie, co będzie robił dalej, były wiceminister odpowiedzialny za kolej powiedział: "ja mam w życiu co robić". - W Instytucie Kolejnictwa byłem na bezpłatnym urlopie, prawdopodobnie teraz tam wrócę - dodał.

Poza Masselem i Styczniem z resortu odchodzi także odpowiedzialna dotąd za fundusze europejskie Patrycja Wolińska-Bartkiewicz, oraz wiceminister Maciej Jankowski. - Odwołanie czterech wiceministrów nie wiąże się z merytoryczną oceną ich pracy, ale z reorganizacją prac w ministerstwie - powiedział rzecznik ministerstwa Piotr Popa

Od środy ministrem infrastruktury i rozwoju jest Elżbieta Bieńkowska. Nowy resort powstał po połączeniu ministerstwa transportu, budownictwa i gospodarki morskiej oraz ministerstwa rozwoju regionalnego. Były minister transportu Sławomir Nowak w połowie listopada podał się do dymisji.

Wszyscy odwołani wiceministrowie byli urzędnikami nieistniejącego już ministerstwa transportu.

 Partnerzy FGN:

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie
Instytut Gospodarki Nieruchomościami
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Ekspertyz i Analiz Niruchomości
Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nierucomości Silesia
Mazowieckie Stowarzyszenie Gospodarki Nieruchomościami Special
Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości z Wrocławia
Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Inwestycyjnych
Stowarzyszenie Nasz Dom

 

Reklama:

Zarządzanie nieruchomościami

Żadna część jak i całość utworów zamieszczonych na stronie Federacji Gospodarki Nieruchomościami nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny, jak i na wszelkich innych polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody osoby reprezentującej Federację Gospodarki Nieruchomościami. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody osoby reprezentującej Federację Gospodarki Nieruchomościami, bądź/lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Zamknij

Strona fgn.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.